Flash Interview powered by PEPSI: Ciocan Răzvan – EAM

Ne bucurăm să îl avem astăzi la interviul PEPSI pe Ciocan Răzvan, desemnat omul meciului EAM.

Da, astăzi am reușit sa devin omul meciul, mulțumesc colegilor de echipa, fără ei nu puteam sa ma remarc, a fost un meci foarte bun făcut de noi și ne bucurăm ca am învins.

2. Pentru a doua oară omul meciului? Care este secretul?

Secretul pentru mine este munca, fără echipa sigur nu as fi ajuns omul meciului.

3. Ce este mai ușor de realizat: un proiect la o disciplină dintre cele predate de domnii profesori colegi de echipă sau o pasă de gol pentru unul dintre aceștia?

Pentru mine, mai ușor de realizat este o pasa de gol, deoarece mă dedic total în fiecare meci.

Mulțumim pentru discuția avută, vă dorim mult succes în continuare în Liga Economistului. Îi mulțumim și Sponsorului PEPSI pentru susținerea acestui interviu și îți oferim o doză de Pepsi pentru răcorire.