Flash Interview powered by PEPSI: Tănase Cătălin – FABBV

Ne bucurăm să îl avem astăzi la interviul PEPSI pe Tănase Cătălin, desemnat omul meciului FABBV-DREPT

Pot spune ca a fost un meci greu și am luptat până la ultimul fluier al arbitrului. Atmosfera a fost una foarte buna și cred ca am oferit un meci foarte bun pentru spectatori.

2. Unde există o mai bună înțelegere a fenomenului: pe teren sau la disciplinele de la facultate?

Normal ca în teren este o relație mai bună cu profesorii, deoarece nu mai este bariera profesor elev ci suntem toți egali și putem vorbi mult mai deschis cu ei.

Mulțumim pentru discuția avută, îți dorim mult succes în continuare în Liga Economistului. Îi mulțumim și Sponsorului PEPSI pentru susținerea acestui interviu și îți oferim o doză de Pepsi pentru răcorire.