Flash Interview powered by PEPSI: Vișan Matei – MRK

Ne bucurăm să îl avem astăzi la interviul PEPSI pe Vișan Matei, desemnat omul meciului MRK-DREPT

1. Astăzi ai fost omul meciului. Pentru suporteri a fost un meci spectaculos, cum ai  trăit înfruntarea de pe teren?

Un meci spectaculos într-adevăr. Am trăit-o cu calm, minte limpede si siguranță de sine. Asta e singurul mod de a nu-ți pierde concentrarea și de a câștiga.

2. Urmează un meci din Cupa Economistului? Cât de departe va ajunge MARKETING în acest sezon de cupă?

Singurul lucru cert este că unde va ajunge va fi un loc meritat, pentru care s-a muncit mult.

Nu avem așteptări deoarece luăm fiecare meci ca atare și încercăm să fim mai buni de la meci la meci.

3. Spune-ne trei cele mai ciudate obiceiuri pe care le-ai  înainte de un meci din Liga Economistului?

Nu am astfel de obiceiuri sau superstiții, doar intru pe teren și-mi fac treaba.

4. Aveți un obicei prin care sărbătoriți victoriile? Cine face cinste de obicei?

Singurul obicei este acela că mergem mai departe gândindu-ne la următorul meci.

Mulțumim pentru discuția avută, vă dorim mult succes în continuare în Liga Economistului. Îi mulțumim și Sponsorului PEPSI pentru susținerea acestui interviu și îți oferim o doză de Pepsi pentru răcorire.