Flash Interview powered by PEPSI: Hrebenciuc Andrei – DREPT

Ne bucurăm să îl avem astăzi la interviul PEPSI pe Hrebenciuc Andrei desemnat omul meciului DREPT – MAN

Bună ziua domnule profesor Hrebenciuc.

1. Astăzi ați fost omul meciului. pentru suporteri a fost un meci spectaculos, cum ați trăit înfruntarea de pe teren?

A fost un meci dificil deoarece am fost destul de dezorganizați la început și am fost conduși cu 2-0. Chiar înainte de pauză am marcat un gol care ne-a ridicat moralul și am reușit să întoarcem scorul la 3-6 în favoarea noastră.

2. Domnule profesor, au luat astăzi notă de trecere studenții din echipa dumneavoastră? Cum catalogați prestația echipei?

Studenții sunt foarte dornici să joace și să își reprezinte facultatea. Asta se vede pe teren dar și în numărul foarte mare de studenți care vin să susțină echipa Facultății de Drept.

3. Unde există o mai bună înțelegere a fenomenului: pe teren sau la disciplinele de la facultate?

Înțelegerea fenomenului este importantă atât pe teren, în timpul meciurilor, cât și în disciplinele de la facultate. Într-un mod diferit, ambele domenii îmi oferă oportunități de învățare și dezvoltare.

Mulțumim pentru discuția avută, vă dorim mult succes în continuare în Liga Economistului. Îi mulțumim și Sponsorului PEPSI pentru susținerea acestui interviu și vă oferim o doză de RockStar pentru răcorire.