Flash Interview powered by PEPSI: Florea Albert – REI

Ne bucurăm să îl avem astăzi la interviul PEPSI pe Florea Albert, desemnat omul meciului REI.

A fost un meci frumos, cu răsturnări de scor. L-am trăit la intensitate maximă, ne am dorit mult victoria.

2. Unde există o mai bună înțelegere a fenomenului: pe teren sau la disciplinele de la facultate?

Pe teren, echipa a început să arate din ce în ce mai bine.

3. Ce este mai ușor de realizat: un proiect la o disciplină dintre cele predate de domnii profesori colegi de echipă sau o pasă de gol pentru unul dintre aceștia?

Cu siguranță o pasă de gol.

Mulțumim pentru discuția avută, vă dorim mult succes în continuare în Liga Economistului. Îi mulțumim și Sponsorului PEPSI pentru susținerea acestui interviu și îți oferim o doză de RockStar pentru răcorire.